→  Новости
 →  27 вересня – 6 років з дня відкриття «Автоцентра Прага Авто на Кільцевій»
Свежие новости
27 вересня – 6 років з дня відкриття «Автоцентра Прага Авто на Кільцевій»

15 сентября, понедельник, 2014

Untitled document

За цей період з автоцентра виїхало 4098 клієнтів на нових автомобілях, ми провели обслуговування більш ніж 100 тисяч автомобілів, обробили  та задовольнили 1360 скарг і побажань, випили разом з нашими клієнтами більше 100 тисяч порцій кави, проїхали на тест-драйві 7380 км, пофарбували близько 4 тис бамперів і всією командою з 140 фахівців, котрі працюють сьогодні в Автоцентрі, готові підвищувати нашу ефективність і розвиватися з кожним днем.

Ми любимо наші автомобілі, нашу роботу, ми вдячні кожному власнику SKODA за вибір нашої марки, ми пишаємося тим, що маємо честь представляти бренд SKODA в Україні.

В честь річниці автоцентра, ми підготували для всіх наших гостей можливість розділити свято з нами:

  • приймаємо подарунки від ваших діток у вигляді малюнка на тему «Мир», організовуємо виставку малюнка в автоцентрі  і даруємо сувеніри. Малюнки просимо залишати на рецепції або відсилати поштою.  
  • протягом 25-30 вересня всі клієнти-фізичні лиця, котрі обслуговуються на сервісі (а також купують запчастини, користуються послугами малярно-кузовного цеха за свій рахунок), отримують додаткову 6%  знижку, яка підсумовується з накопичувальною карткою.
  • всі клієнти, котрі проходять тест-драйв 25-30 вересня, отримують сертифікат на 5 тисяч гривень, який можна обміняти на знижку при купівлі автомобіля до кінця року.
  • Всі клієнти, котрі залишають автомобіль на сервісному обслуговуванні, можуть скористатися автомобілем «тест драйв» для того, щоб доїхати додому.

Ми вдячні всім, хто  приєднався до нас протягом цих років. Запрошуємо вас розділити наше свято.

Ваш Автоцентр Прага Авто на Кільцевій

Цены на авто в Украине

все новости раздела / перейти на главную страницу / эта новость в вашем блоге


Оставить комментарий


Ваше Имя (ник):
Для обратной связи:
Ваш комментарий:
28 января, четверг, 2016

Добровольное...

16 сентября, вторник, 2014

Авто за полцены:...
«« НАЗАД ВПЕРЕД »»
Разместить рекламу

 
 
Новости | Каталог автомобилей | Тест-драйв | Акции| Реклама на сайте
© newCars.UA, 2009 ул. Златоустовская, 50 · Киев, 01114 Украина Work +380 (44) 206-56-64 ·

   © newCars.ua, 2008
АвтоБазар Украина. Новые авто, автосалоны, цены в салонах, автокредит, страхование, тест-драйвы, сравнение, технические характеристики, комплектации, фото, видео, отзывы...